SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH


Vår største systemintegrator

Det største selskapet i SWARCO-gruppen fungerer som systemintegrator for trafikklyssystemer og krysskontroller, motorvei og tunnelstyringssystemer, parkeringsveiledningssystemer og ladinginfrastruktur for elektriske kjøretøyer, inkludert tilhørende programvareutvikling. Et tysk nettverk av serviceteknikere sikrer at trafikksystemene er klare til drift og godt vedlikeholdt døgnet rundt.

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH er basert i Unterensingen i nærheten av Stuttgart, og har et ekstra produksjonsanlegg i Gaggenau nær Karlsruhe.


Kontaktinformasjon

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Tyskland

T. +49 7022 6025 0

E.office.sts@swarco.de

Salg Interurban


Interurban Systems

Klaus Hahn

Niederkircher Straße 16

54294 Trier

Tyskland

T. +49 (0)651 / 81 00 2-0

E. interurban.systems@swarco.de

E. detection@swarco.de (detection)

Interurban Construction

Andre Knautz

Oranier Straße 1

35708 Haiger

Tyskland

T. +49-2771-2636-0

E. interurban.construction@swarco.de


Distribusjon Urban, Parking & eMobility


Salg Region Nord / Øst

Klaus Graze

Sickingenstraße 26 - 28

10553 Berlin / Tiergarten

Tyskland

T. +49 (0) 30 / 924039-18

E.klaus.graze@swarco.de

Bremen salgskontor

Torsten Hellmers

Richard-Dunkel-Straße 120

28199 Bremen

Tyskland

T. +49 (0) 421/548 59 91

E.torsten.hellmers@swarco.de

Dresden salgskontor

Frank Berthel

Frankenring 6

01723 Kesselsdorf

Tyskland

T. +49 (0) 35 204 / 787-15

E.frank.berthel@swarco.com

Hamburg salgskontor

Michael Latzke

Stadthausbrücke 3

20355 Hamburg

Tyskland

T. +49 (0) 40/34 99 49 43

E.michael.latzke@swarco.de

Hannover kontor

Torsten Hellmers

Rotenburgerstraße 18

30659 Hannover

Tyskland

T. +49 (0) 511/610 186-10

E.torsten.hellmers@swarco.de

Kiel salgskontor

André Nouguier

Edisonstraße 9

24145 Kiel

Tyskland

T. +49 (0) 431 / 71802-15

E.andre.nouguier@swarco.de

Leipzig salgskontor

Heiko Seidel

Gypsbergstraße 11

04356 Leipzig

Tyskland

T. +49 (0) 341/90 996-20

E.heiko.seidel@swarco.de

Rostock salgskontor

Eckhard Rybacki

An der Jägerbäk 8

18069 Rostock

Tyskland

T. +49 (0) 381/817 272-0

E.eckhard.rybacki@swarco.de

Salg Region Vest

Frank Steffan

Herner Straße 299, Building 11

44809 Bochum

T. +49 (0)234 / 95913-0

E. frank.steffan@swarco.de


Düsseldorf salgssted

Mollsfeld 5, Building B3

40670 Meerbusch-Osterath

Tyskland

T. +49 (0) 2159/928 130-20

Münster servicepunkt

Höltenweg 95

48155 Münster

Tyskland

T. +49 (0) 251 / 76384-0

Oberhausen servicepunkt

Kurt-Schumacher-Straße 265

46539 Dinslaken

Tyskland

T. +49 (0) 2064 / 47508-47

Siegen servicepunkt

Am Eichenhang 23

57076 Siegen

Tyskland

Salgsregion sør

Ermano Pascocci

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Tyskland

T. +49 (0) 7022 / 6025-200

E.ermano.pascocci@swarco.de

Gaggenau salgskontor & servicepunkt

Arno Manz / Peter Hackner

Adolf-Dambach-Straße

76571 Gaggenau

T. +49 (0) 7225/64155

E.peter.hackner@swarco.de

Ergolding servicepunkt

Walter Niedermeier

Lindenstraße 35

84030 Ergolding

Tyskland

T. +49 (0) 8711/3099

E.walter.niedermeier@swarco.de

Bamberg servicepunkt

Rene Goldmann

Bambergerstraße 31

96199 Zapfendorf

Tyskland

T. +49 (0) 9547/871457

E.rene.goldmann@swarco.de

Sinsheim servicepunkt

Klaus Kirbus

Am Leitzelbach 34

74889 Sinsheim

Tyskland

T. +49 (0) 7261/9745953

E.klaus.kirbus@swarco.de

Darmstadt servicepunkt

Michael Jung

Industriestraße 11

64319 Pfungstadt Eschollbrücken

Tyskland

T. +49 (0) 6157/1587264

E.michael.jung@swarco.de

München salgskontor & servicepunkt

Franz Habermeier

Richard-Reitzner-Allee 1

85540 Haar

Tyskland

T. +49 (0) 89/89699386

E.franz.habermeier@swarco.de

Unterensingen kontor & servicepunkt

Wolfgang Höschle

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Tyskland

T. +49 (0) 7022/6025241

E.wolfgang.hoeschle@swarco.de


Internasjonal / eksport

Annette Gölz

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Tyskland

T. +49 (0) 7022 / 6025-170

E.annette.goelz@swarco.de

TRYKK

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Adresse
Kelterstraße 67
D-72669 Unterensingen


T.:+49 (0) 7022 / 6025-200
F .:+49 (0) 7022 / 6025-199
E.:office.sts@swarco.de

Ledelse:Marcus Anders, Ralf Biesenberger
Registreringsdomstol:Amtsgericht Stuttgart, HRB 723326
Mva.nr .:DE 246426590

Dokumenter

Downloads

Downloads