sujet

УПРАВЛІННЯ МІЖМІСЬКИМ РУХОМ

СТРАТЕГІЇ І РІШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХУ НА АВТОМАГІСТРАЛЯХ І В ТУНЕЛЯХ

Багато європейських міжміських автомагістралей і швидкісних шосе обладнані надійними і чіткими світлодіодними сигналами виробництва SWARCO. Ми пропонуємо не тільки табло та знаки, а повний набір магістральних і тунельних систем і рішень для управління дорожнім рухом.

SWARCO також поставляє різні типи транспортних детекторів для збору і зберігання транспортної інформації. Наші зарекомендовані себе контролери та системні програмні продукти обробляють інформацію для локальних та центральних центрів управління магістралями, включаючи спеціальні системи управління тунелями.

Легко доступні бази даних дозволяють оператором швидко розпізнати проблему і відреагувати відповідним чином. Своєчасна і точна інформація дозволяє водіям планувати свої поїздки, приймати надійні рішення до і під час поїздки і добиратися до пункту призначення вчасно і з мінімальним стресом.

Рішення

 • Системи управління рухом в тунелях і на автомагістралях

  SWARCO поставляє комплексні системи для управління рухом в тунелях і на автомагістралях, включаючи інтеграцію периферійного обладнання та інтерфейсів для підключення зовнішнього обладнання чи устаткування третіх сторін.

 • Субсистеми

  SWARCO поставляє великий асортимент субсистем для магістрального руху, таких як: детекция ДТП, управління з'їздами, інформування водіїв, управління резервними смугами та ін.

 • Системи керування швидкістю руху

  Система SWARCO покликана забезпечити максимально можливе прискорення транспортного потоку і мінімізацію ризику ДТП шляхом автоматизованого контролю швидкості руху з урахуванням транспортних і погодних умов.

 • Класифікація і детекція

  Ефективне управління дорожнім рухом вимагає наявності надійних транспортних детекторів.

 • Динамічні і статичні дорожні знаки

  SWARCO пропонує повний спектр активних знаків, які підвищують безпеку на дорогах і ефективно інформують водіїв, допомагаючи їм приймати необхідні рішення під час поїздки.