sujetsujet

Транспортні детектори

Ефективна організація і управління дорожнім рухом

Індуктивні петльові датчики
Детекция транспорту за допомогою індуктивних петель, розташованих в дорожньому покритті, є традиційним методом детекції. Weiss Electronics - піонер у цій технології. Сьогодні петльові датчики SWARCO широко застосовуються для різних систем, особливо тих, де потрібен точний облік і класифікація даних трафіку. Weiss детектори можуть надати точну класифікацію транспортних засобів на основі авто магнітних профілів, вони є сертифікованими для використання в Німеччині для 8 +1 класів транспортних засобів. Weiss також постачає індуктивні петльові датчики, які сертифіковані для застосування у складі комплексів фото-і відеофіксації.

Відео-детекция
Відео-детекція заснована на принципі обробки зображення в режимі реального часу і може застосовуватися наприклад для фіксації подій на дорогах і в тунелях. Приєднані до транспортних контролерів, відео-детектори можуть застосовуватися для детекції транспорту на регульованих перехрестях, де складно або дорого встановлювати петльові датчики.

Радарні детектори
Радарні детектори застосовуються для детекції рухомих транспортних засобів в обмеженій області детекції. Радарні детектори сертифіковані відповідно до міжнародних і національних стандартів і дуже ефективні в роботі.

Інфрачервоні детектори
Інфрачервоні детектори часто застосовуються для детекції зупиненого транспорту, а також для детекції присутності пішоходів на пішохідному переході.

Комбіновані технології
Наземні детектори, які використовують різні технології детекції, особливо ефективні на магістралях або в тунелях, де необхідний облік великого набору параметрів потоку, а також класифікація даних.

Продукти

  • IG746

    4-х канальний петльовий детектор з розширеним функціоналом і інтерфейсом CAN-bus.

  • IG746

    4-х канальний петльовий детектор з розширеним функціоналом і інтерфейсом CAN-bus.