sujetsujet

Оптимізація роботи терміналів

Система динамічного розподілу терміналів

Зростання числа пасажирів, які подорожують громадським транспортом, призводить до зростання кількості автобусів в транспортному потоці. Розширення центрально-розташованих автобусних терміналів практично неможливо в наші дні, тому потрібна оптимізація існуючих терміналів.

Система LINARIA має функцію, яка передбачає динамічне управління перепускними пунктами для транспорту, який прибуває і відправляється. Ця функція, так звана динамічним розподілом терміналів, працює в повністю автоматичному режимі. Система може керувати цілим автобусним терміналом, розподіляючи платформи ґрунтуючись на заданих критеріях. Система автоматично перенаправляє транспорт, який спізнюється на вільні платформи відповідно до списку пріоритету і оновлює інформацію на табло. Оператор може відключити автоматичний режим, щоб направляти транспорт вручну. Це означає, що рух транспорту на терміналі може бути оптимізовано, а платформи можуть використовуватися більш ефективно.

Оптимізація терміналу полягає у поліпшенню використання на практиці, менше часу в дорозі для пасажирів і менший час водіння для водія, який, в свою чергу, зменшує викиди в атмосферу.

Продукти

  • LINARIA

    LINARIA, the well-established TimeTable system by SWARCO MIZAR.