sujet

Склокульки

Міні рефлектори для видимості дорожньої розмітки в темний час доби

Світло-відбиваючі склокульки є одним із самих економічних засобів забезпечення безпечних умов водіння. Тільки розмітка, яка містить склокульки, є помітна вночі. Немає склокульок - ні нічний видимості. Коли світло від фар автомобіля потрапляє на штрих зі склокульки, розмітка починає ніби світитися і її краще видно в темряві. Цей ефект називається світло-відбивання.

Склокульки і розміточні матеріали при спільному застосуванні являють собою світло-відбиваючу систему. Маючи в своєму розпорядженні виробництво склокульок в Австрії, Німеччині, США і Саудівської Аравії, SWARCO є одним з найбільших в світі виробників скляних мікросфер. Склокульки утворюються в результаті вторинної переробки скла. Склобій з плоского скла (скло відходи виробників вікон) після подрібнення формується в сферичні рефлектори в процесі термічної обробки і таким чином перетворюється в продукт для дорожньої безпеки.

Вся продукція з численного асортименту SWARCO відповідає національним та міжнародним стандартам і має маркування СЕ (заява виробника про відповідність). Наші клієнти мають великий вибір фракцій, які можна підібрати для певного виду розмічального матеріалу.

Рішення