sujet

Wolne stanowiska

ELEKTROMONTER

Miejsce: Warszawa i okolice

CEL STANOWISKA:

Zapewnienie efektywnego funkcjonowania skrzyżowań w zakresie sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kompleksowa budowa, konserwacja oraz montaż sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego
  • Wyszukiwanie oraz usuwanie wszelkich awarii oraz usterek w tym awarii sterowników
  • Monitoring stanu sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego, dokonywanie przeglądów, wymiana lub naprawa sprzętu, żarówek, kabli, wymiana słupków, etc.
  • Kontrola funkcjonowania oraz serwis akomodacji
  • Wykonywanie wszelkich napraw sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego
  • Konserwacja: malowanie, masztów, czyszczenie oraz mycie latarni sygnalizacyjnych
  • Zapobieganie dewastacji urządzeń akustycznych przy przejściach dla pieszych
  • Etyczne postępowanie, dbałość o wizerunek firmy
  • Dbanie o dobro firmy i jej mienie
  • Pozostałe zadania zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • Ukończona szkołę o profilu elektrycznym lub podobnym
  • Wiedza elektryczna
  • Grupa SEP kat E (eksploatacja)
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie (lub zainteresowanie) w pracy z sygnalizacją świetlną i oświetleniem ulic

Aplikacje prosimy przesyłać na adres magdalena.sobecka@swarco.com w temacie wpisując „Warszawa-Elektromonter”

KOSZTORYSANT

Miejsce: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Sporządzanie wycen i kosztorysów
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Tworzenie zestawień ofert
  • Kontakty z poddostawcami
  • Kontakty z klientami

WYMAGANIA:

  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych i elektrycznych
  • Znajomość programów komputerowych związanych z kosztorysowaniem (Norma, Excel, Word)
  • Znajomość programu NORMA
  • Znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zepsole i planowania
  • Praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres magdalena.sobecka@swarco.com w temacie wpisując „Warszawa-Kosztorysant”

W przesyłanych nam życiorysach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.