sujet

Instalace VMS na D1

16.01.2017

Naše společnost v rámci modernizace úseku č. 3 dálnice D1 v úseku 03 Exit 29 Hvězdonice – Exit 34 Ostředek dodala a instalovala proměnné dopravní značení na bázi technologie LED typu E a zařízení pro provozní informace typu F včetně integrace do dálničního řídicího systému Národního dopravního informačního centra v Ostravě (NDIC).

LED proměnné dopravní značení, označované obvykle z anglického jazyka jako VMS (Variable Message Signs), jsou klíčové elementy dynamických dopravních systémů. Tyto značky především informují a upozorňují řidiče v reálném čase na aktuální dopravní situaci.

Moderní LED proměnné dopravní značky SWARCO jsou certifikovány SGS/INTRON podle evropského předpisu EN 12966. Vyznačují se především výbornými optickými parametry a vysokou čitelností, nízkou spotřebou elektrické energie a vynikající svítivostí LED prvků. Patentovaná LED technologie umožňuje jejich přímou montáž do displejové matrice, přičemž unikátní design zabraňuje nežádoucím odrazům světla.

Skupina SWARCO, jakožto respektovaný evropský výrobce vysoce kvalitních LED značek, nabízí jejich široké spektrum pro jakoukoli dopravní aplikaci podle specifických potřeb zákazníků.