SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH


Cel mai mare integrator al nostru de sistem

Cea mai mare companie din grupul SWARCO acționează ca un integrator de sistem pentru sistemele de iluminare și controlul intersecțiilor, sisteme de dirijare pentru autostrăzi și tuneluri, sisteme de dirijare a parcării și infrastructură de încărcare pentru vehiculele electrice, inclusiv dezvoltarea software asociată. O rețea germană de tehnicieni de service garantează faptul că sistemele rutiere sunt pregătite pentru funcționare și sunt bine întreținute în permanență.

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH are sediul în Unterensingen, lângă Stuttgart, și are o unitate suplimentară de producție în Gaggenau, lângă Karlsruhe.


Detalii de contact

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

GERMANIA

Tel.: +49 7022 6025 0

E-mail:office.sts@swarco.de

Vânzări interurbane


Interurban Systems

Klaus Hahn

Niederkircher Straße 16

54294 Trier

Germania

T. +49 (0)651 / 81 00 2-0

E. interurban.systems@swarco.de

E. detection@swarco.de (detection)

Interurban Construction

Andre Knautz

Oranier Straße 1

35708 Haiger

Germania

T. +49-2771-2636-0

E. interurban.construction@swarco.de

Vânzări Urban, Parcare & Electromobilitate


Regiunea de vânzări Nord-Est

Klaus Graze

Sickingenstraße 26 - 28

10553 Berlin/Tiergarten

Germania

Tel.: +49 (0)30 / 924039-18

E-mail:klaus.graze@swarco.de

Biroul de vânzări din Bremen

Torsten Hellmers

Richard-Dunkel-Straße 120

28199 Bremen

Germania

Tel.: +49 (0) 421/548 59 91

E-mail:torsten.hellmers@swarco.de

Biroul de vânzări din Dresden

Frank Berthel

Frankenring 6

01723 Kesselsdorf

Germania

Tel.: +49 (0) 35 204 / 787-15

E-mail:frank.berthel@swarco.com

Biroul de vânzări din Hamburg

Michael Latzke

Stadthausbrücke 3

20355 Hamburg

Germania

Tel.: +49 (0) 40/34 99 49 43

E-mail:michael.latzke@swarco.de

Biroul din Hanovra

Torsten Hellmers

Rotenburgerstraße 18

30659 Hannover

Germania

Tel.: +49 (0) 511/610 186-10

E-mail:torsten.hellmers@swarco.de

Biroul de vânzări din Kiel

André Nouguier

Edisonstraße 9

24145 Kiel

Germania

Tel.: +49 (0)431 / 71802-15

E-mail:andre.nouguier@swarco.de

Biroul de vânzări din Leipzig

Heiko Seidel

Gypsbergstraße 11

04356 Leipzig

Germania

Tel.: +49 (0) 341/90 996-20

E-mail:heiko.seidel@swarco.de

Biroul de vânzări din Rostock

Eckhard Rybacki

An der Jägerbäk 8

18069 Rostock

Germania

T. +49 (0)381 / 817 272-0

E. eckhard.rybacki@swarco.de


Regiunea de vânzări Vest


Punct de vânzare în Düsseldorf

Mollsfeld 5, Building B3

40670 Meerbusch-Osterath

Germania

Tel.: +49 (0) 2159/928 130-20

Punct de service în Münster

Höltenweg 95

48155 Münster

Germania

Tel.: +49 (0) 251 / 76384-0

Punct de service în Oberhausen

Kurt-Schumacher-Straße 265

46539 Dinslaken

Germania

Tel.: +49 (0) 2064 / 47508-47

Punct de Service în Siegen

Am Eichenhang 23

57076 Siegen

Germania

Regiunea de vânzări Sud

Ermano Pascocci

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Germania

Tel.: +49 (0)7022 / 6025-200

E-mail:ermano.pascocci@swarco.de

Punct de Service în Bamberg

Rene Goldmann

Bambergerstraße 31

96199 Zapfendorf

Germania

Tel.: +49 (0) 9547/871457

E-mail:rene.goldmann@swarco.de

Punct de Service în Darmstadt

Michael Jung

Industriestraße 11

64319 Pfungstadt Eschollbrücken

Germania

Tel.: +49 (0) 6157/1587264

E-mail:michael.jung@swarco.de

Punct de service în Ergolding

Walter Niedermeier

Lindenstraße 35

84030 Ergolding

Germania

Tel.: +49 (0) 8711/3099

E-mail:walter.niedermeier@swarco.de

Birou și Punct de Service în Gaggenau

Arno Manz/Peter Hackner

Adolf-Dambach-Straße

76571 Gaggenau

Germania

Tel.: +49 (0) 7225/64155

E-mail:peter.hackner@swarco.de

Birou și Punct de Service în München

Franz Habermeier

Richard-Reitzner-Allee 1

85540 Haar

Germania

Tel.: +49 (0) 89/89699386

E-mail:franz.habermeier@swarco.de

Punctul de service în Sinsheim

Klaus Kirbus

Am Leitzelbach 34

74889 Sinsheim

Germania

Tel.: +49 (0) 7261/9745953

E-mail:klaus.kirbus@swarco.de

Birou și Punct de Service în Unterensingen

Wolfgang Höschle

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Germania

Tel.: +49 (0) 7022/6025241

E-mail:wolfgang.hoeschle@swarco.de



Internațional / Export

Annette Gölz

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Germania

Tel.: +49 (0) 7022 / 6025-170

E-mail:annette.goelz@swarco.de

IMPRIMARE

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Adresa
Kelterstraße 67
D-72669 Unterensingen


T.: +49 (0)7022 / 6025-200
F.: +49 (0) 7022 / 6025-199
E.: office.sts@swarco.de

Management: Marcus Anders, Ralf Biesenberger
Curtea de înregistrare: Amtsgericht Stuttgart, HRB 723326
Nr. T.V.A.: DE 246426590

Downloads

Downloads