Alătură-te echipei SWARCO

Specialist Resurse Umane Și Salarizare (m/f/d)

Locatie: Targoviste / Dambovita / Romania | Fulltime

Descrierea Jobului

  • Administrarea dosarelor de personal: de la angajare la pensionare

  • Sprijinirea procedurilor privind contractul colectiv de muncă

  • Îndeplinirea operațiunile de zilnice ale funcțiilor și sarcinilor specific de resurse umane

  • Întocmirea și actualizarea dosarelor angajaților (pe hârtie și pe suport electronic)

  • Prelucrarea documentației și întocmirea de rapoarte referitoare la activitățile de personal (personal, recrutare, formare, evaluări de performanță etc.)

  • Soluționarea solicitărilor angajaților cu privire la aspecte legate de resurse umane, reguli și reglementări

  • Pregătirea salariilor prin furnizarea de date relevante (absențe, prime, concedii etc.)

  • Comunicarea cu serviciile publice atunci când este necesar

Profilul dvs.

  • Certificat de calificare - Inspector resurse umane - condiție obligatorie

  • Min 2 ani de experiență în Resurse Umane și Salarizare

  • Bună cunoaștere a legislației muncii în domeniul administrării personalului și salarizării

  • Competențe organizatorice

  • Orientat/ă către detalii

  • Competențe digitale și cunoștințe medii de Excel

  • Limba engleză - nivel minim B1

Beneficii

  • Cultură corporativă prietenoasă

  • Oportunități pentru dezvoltarea personală și posibilitatea de a vă dezvolta împreună cu SWARCO

  • Program de lucru flexibil și posibilități de a lucra de acasă

  • Bonuri de masă, cafea, ceai, băuturi răcoritoare

  • Bonusuri pentru evenimente

  • Asigurare privată de sănătate

Oferim un salariu atractiv, în funcție de performanță, care se bazează pe calificările și experiența dvs. profesională.

Viitorul mobilității începe astăzi. Și al tău?

Alătură-te SWARCO. Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația dumneavoastră detaliată prin e-mail: corina.berekmeri@swarco.com.

SWARCO  VICAS SRL

Corina Berekmeri

Şos. Găeşti, nr. 8.

130087 Târgovişte

Informații privind prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal sunt disponibile la următorul link: here.