SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH


Náš největší systémový integrátor

Největší společnost ve skupině SWARCO působí jako systémový integrátor pro systémy se světelnou signalizací, dálniční a tunelové naváděcí systémy, parkovací systémy a nabíjecí infrastrukturu pro elektrické vozy včetně souvisejícího softwarového vývoje. Celosvětová síť servisních techniků v Německu zajišťuje, že dopravní systémy jsou připraveny k provozu a jsou nepřetržitě správně udržované.

Společnost SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH má sídlo v Unterensingenu poblíž Stuttgartu a má další výrobní závod v Gaggenau nedaleko Karlsruhe.


Kontaktní údaje

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Německo

T. +49 7022 6025 0

E. office.sts@swarco.de

Prodej meziměstské



Interurban Systems

Klaus Hahn

54294 Trier

Niederkircher Straße 16

Německo

T. +49 (0)651 / 81 00 2-0

E. interurban.systems@swarco.de

E. detection@swarco.de (detection)

Interurban Construction

Andre Knautz

35708 Haiger

Oranier Straße 1

Německo

T. +49-2771-2636-0

E. interurban.construction@swarco.de


Prodej městské, parkovací a elektromobility


Prodejní region Sever / Východ

Klaus Graze

Sickingenstraße 26 - 28

10553 Berlín / Tiergarten

Německo

T. +49 (0) 30 / 924039-18

E.klaus.graze@swarco.de

Prodejna Brémy

Torsten Hellmers

Richard-Dunkel-Straße 120

28199 Bremen

Německo

T. +49 (0) 421/548 59 91

E.torsten.hellmers@swarco.de

Prodejna Drážďany

Frank Berthel

Frankenring 6

01723 Kesselsdorf

Německo

T. +49 (0) 35 204 / 787-15

E.frank.berthel@swarco.com

Prodejna Hamburk

Michael Latzke

Stadthausbrücke 3

20355 Hamburg

Německo

T. +49 (0) 40/34 99 49 43

E.michael.latzke@swarco.de

Kancelář Hannover

Torsten Hellmers

Rotenburgerstraße 18

30659 Hannover

Německo

T. +49 (0) 511/610 186-10

E.torsten.hellmers@swarco.de

Prodejna Kiel

André Nouguier

Edisonstraße 9

24145 Kiel

Německo

T. +49 (0) 431 / 71802-15

E.andre.nouguier@swarco.de

Prodejna Lipsko

Heiko Seidel

Gypsbergstraße 11

04356 Lipsko

Německo

T. +49 (0) 341/90 996-20

E.heiko.seidel@swarco.de

Prodejna Rostock

Eckhard Rybacki

An der Jägerbäk 8

18069 Rostock

Německo

T. +49 (0) 381/817 272-0

E.eckhard.rybacki@swarco.de

Prodejní oblast Západ

Frank Steffan

Herner Straße 299, Budova 11

44809 Bochum

Německo

T. +49 (0)234 / 95913-0

E. Frank.Steffan@swarco.de


Pobočka Münster

Höltenweg 95

48155 Münster

Německo

T. +49 (0) 251 / 76384-0

Pobočka Düsseldorf

Mollsfeld 5, budova B3

40670 Meerbusch-Osterath

Německo

T. +49 (0) 2159/928 130-20

Pobočka Oberhausen

Kurt-Schumacher-Straße 265

46539 Dinslaken

Německo

T. +49 (0) 2064 / 47508-47

Pobočka Siegen

Am Eichenhang 23

57076 Siegen

Německo

Prodejní oblast Jih

Ermano Pascocci

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Německo

T. +49 (0) 7022 / 6025-200

E.ermano.pascocci@swarco.de

Pobočka Bamberg

Rene Goldmann

Bambergerstraße 31

96199 Zapfendorf

Německo

T. +49 (0) 9547/871457

E.rene.goldmann@swarco.de

Pobočka Darmstadt

Michael Jung

Industriestraße 11

64319 Pfungstadt Eschollbrücken

Německo

T. +49 (0) 6157/1587264

E.michael.jung@swarco.de

Pobočka Ergolding

Walter Niedermeier

Lindenstraße 35

84030 Ergolding

Německo

T. +49 (0) 8711/3099

E.walter.niedermeier@swarco.de

Prodejna a pobočka Gaggenau

Arno Manz / Peter Hackner

Adolf-Dambach-Straße

76571 Gaggenau

Německo

T. +49 (0) 7225/64155

E.peter.hackner@swarco.de

Prodejna a pobočka Mnichov

Franz Habermeier

Richard-Reitzner-Allee 1

85540 Haar

Německo

T. +49 (0) 89/89699386

E.franz.habermeier@swarco.de

Pobočka Sinsheim

Klaus Kirbus

Am Leitzelbach 34

74889 Sinsheim

Německo

T. +49 (0) 7261/9745953

E.klaus.kirbus@swarco.de

Kancelář a pobočka Unterensingen

Wolfgang Höschle

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Německo

T. +49 (0) 7022/6025241

E.wolfgang.hoeschle@swarco.de

Mezinárodní / Export

Annette Gölz

Kelterstraße 67

72669 Unterensingen

Německo

T. +49 (0) 7022 / 6025-170

E.annette.goelz@swarco.de

Impresum

SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GmbH

Adresa
Kelterstraße 67
D-72669 Unterensingen


T .:+49 (0) 7022 / 6025-200
F.:+49 (0) 7022 / 6025-199
E.:office.sts@swarco.de

Management:Marcus Anders, Ralf Biesenberger
Rejstříkový soud:Amtsgericht Stuttgart, HRB 723326
DIČ:DE 246426590

Dokumenty

Downloads

Downloads